kolem starého plzence
10. ročník 21.6.2020

Dovolujeme si Vás pozvat na další náš pochod "Kolem Starého Plzence". Pochod se bude konat 21.6.2020 a start je zatím předpokládán v restauraci Český dvůr na náměstí ve Starém Plzenci. Kratší trasy povedou blízkým okolím Plzence, delší Vás zavedou do oblasti kolem zámku Kozel. Neseďte doma a přijďte se protáhnout a poznat zajímavá místa. Více informací v přiložených propozicích.  Těšíme se na Vás.
Vzhledem k tomu, že se může ještě ohledně Covid 19 stát do doby konání pochodu cokoliv, prosím sledujte pečlivě naše webové nebo facebookové stránky, kde se dovíte aktuální informace a případné změny.

Vážení příznivci turistiky, pochod Kolem Starého Plzence v neděli 21.6.2020 staruje z restaurace Český dvůr. Prosíme vemte si proto sebou roušku a ve frontě na odstartování dodržujte 2m rozestup. Dále pokud můžete, přijďte již s vyplněným startovním lístkem, aby se netvořili nějaké velké shluky lidí a mohlo jít odbavení na trasu plynule. Popis trasy dostanete. Startovní lístek a popisy tras, aby jste si mohli vybrat trasu, naleznete na stránce "Aktuality". Děkujeme za pochopení a v neděli 21.6. se na Vás těšíme.

 

Přijeďte strávit společný turistický víkend na Plzeňsko. V sobotu 20.6. 2020 se koná 33. ročník pochodu našeho odboru
"Přes Krkavec do Plzně" se startem v Plzni na konečné tramvaje č.1 Plzeň - Bolevec od 7:00 do 10:00.