AKTUALITY

35 výročí založení odboru

Vážení turističtí přátelé,
Klub českých turistů, odbor Bolevec Plzeň v roce 2017 slaví 35 let od svého založení a u této příležitosti se rozhodl vydat záznamník Pětatřicátník. Při plnění tohoto záznamníku budete mít za úkol zúčastnit se co nejvíce námi organizovaných pochodů v průběhu roku 2017, za což pak za odměnu získáte zdarma výroční turistickou vizitku, pamětní list či odznak. Více informací o způsobu plnění a přehled akcí najdete v záložce "Výročí 35 let odboru".

Jaroslav Danzer

P. Jaroslav Danzer byl zakládajícím členem našeho odboru a jeho dlouholetým předsedou. Dne 5. února 2017 byl uveden do Síně slávy české turistiky Plzeňského kraje. Více informací o něm naleznete v záložce "O nás"/ Jaroslav Danzer .

POZVÁNKA NA POCHOD "PŘECHOD HALTRAVY - MEMORIÁL JAROSLAVA DANZERA"

Vážení příznivci turistiky, dovolujeme si Vás pozvat v sobotu 16.9. a v neděli 17.9.2017 na náš nejstarší pochod "Přechod Haltravy, memoriál Jaroslava Danzera", který se koná v oblasti Chodska. Letošní ročník je výroční a bude opět formou klasického pochodu s pevným startem. V sobotu jsou připraveny starty v Klenčí pod Čerchovem a Domažlicích,  v neděli pak v Klenčí pod Čerchovem. Přespání bude možné již od pátku ve škole v Klenčí. Pochod je hlavním vyvrcholením oslav 35 let našeho odboru a do záznamníku Pětatřicátník je hodnocen dvěma body. Více info v přiložených propozicích. Dále bude na pochodu v prodeji absolventská vizitka na připomenutí tohoto jubilejního ročníku. Náhled vizitky níže. Těšíme se na Vás.

Autobusová doprava na pochod byla pro nízký zájem zrušena.