AKTUALITY

pozvánka na turistický víkend na plzeňsku 20-21.6.2020.

Vážení příznivci turistiky,
dovolujeme si Vás pozvat po delší pauze, způsobené opatřeními proti Covid 19, na turistický víkend na Plzeňsku. O víkendu 20 - 21.6.2020 se konají naše dva pochody "Přes Krkavec do Plzně" a "Kolem Starého Plzence." V sobotu 20.6.2020 se koná jeden z našich nejstarších veřejných pochodů, a to "Přes Krkavec do Plzně." Start je na konečné tramvaje č.1 v Plzni Bolevci. Jedná se již o 33 ročník. Přijďte se protáhnout a poznat krajinu na sever od Plzně. V neděli 21.6.2020 následuje jubilejní 10. ročník pochodu "Kolem Starého Plzence." Start je zatím plánován v restauraci Český dvůr na náměstí ve Starém Plzenci. Kratší trasy jsou letos orientovány opět do blízkého okolí Plzence, nejdelší povedou do oblasti kolem zámku Kozel.

Oba Pochody mají také svoje turistické vizitky. Více informací o pochodech naleznete v přiložených propozicích. Neseďte doma a přijďte se projít. Těšíme se na Vás.

Vzhledem k tomu, že se ještě ohledně Covid 19 může stát cokoliv, sledujte prosím pečlivě informace na našich webových i facebookových stránkách, kde se dozvíte případné změny.


Vážení příznivci turistiky,
pochod Kolem Starého Plzence v neděli 21.6.2020 staruje z restaurace Český dvůr. Prosíme vemte si proto sebou roušku a ve frontě na odstartování dodržujte 2m rozestup. Dále pokud můžete, přijďte již s vyplněným startovním lístkem, aby se netvořili nějaké velké shluky lidí a mohlo jít odbavení na trasu plynule. Popis trasy dostanete.Startovní lístek a popisy tras, aby jste si mohli vybrat trasu, jsou přiloženy pod propozicemi.
Děkujeme za pochopení a v neděli 21.6. se na Vás těšíme.
 

 

     

zimní bludníček 8.2.2020.

Děkujeme za účast na Zimním bludníčku v Blovicích. Účastníků bylo letos 310, což je nejvyšší účast za dobu konání pochodu.

DRUHÁ VERZE VIZITKY BOLEVEČTÍ BRODIČI

Po úspěchu a vyprodání první verze této netradiční vizitky jsme se rozhodli udělat vizitku novou, tentokráte s "brodičí" při pohledu z čela:). Vizitka bude k dostání na našich akcích.

VIZITKA BOLEVEC NA CESTÁCH

Vzhledem k našim častým výjezdům za různými významnými akcemi, jsme se rozhodli vydat specielní vizitku, připomínající tyto naše cesty. Vizitka bude k dostání na našich akcích.