AKTUALITY

Jaroslav Danzer

P. Jaroslav Danzer byl zakládajícím členem našeho odboru a jeho dlouholetým předsedou. Dne 5. února 2017 byl uveden do Síně slávy české turistiky Plzeňského kraje. Více informací o něm naleznete v záložce "O nás"/ Jaroslav Danzer .

DRUHÁ VERZE VIZITKY BOLEVEČTÍ BRODIČI

Po úspěchu a vyprodání první verze této netradiční vizitky jsme se rozhodli udělat vizitku novou, tentokráte s "brodičí" při pohledu z čela:). Vizitka bude k dostání na našich akcích.

Pozvánka na zimní speciál 27.1.2018

Dovolujeme si Vás pozvat na druhý pochod turistické sezóny 2018 a to na jubilejní 20. ročník pochodu "Zimní speciál". Bude se konat 27.1.2018 a start je na konečné tramvaje č.4 v Plzni na Košutce. Přijďte se protáhnout a projít se zimní krajinou kolem Boleveckých rybníků (pokud tedy nasněží a zamrzne).Více informací naleznete v přiložených propozicích. Těšíme se na Vás

Pozvánka na zimní bludníček 10.2.2018

Hned v závěsu za zimním speciálem na Vás čeká další náš pochod, a to Zimní Bludníček, pořádaný našimi blovickými členy. Pochod se koná 10.2.2018 se startem na nádraží v Blovicích. přijďte navštívit oblast jižního Plzeňska. V cíli pak od 15:00 zpívaná. Více informací naleznete v přiložených propozicích. Těšíme se na Vás.