AKTUALITY

35 výročí založení odboru

Vážení turističtí přátelé,
Klub českých turistů, odbor Bolevec Plzeň  v roce 2017 slaví 35 let od svého založení a u této příležitosti se rozhodl vydat záznamník Pětatřicátník. Při plnění tohoto záznamníku budete mít za úkol zúčastnit se co nejvíce námi organizovaných pochodů v průběhu roku 2017, za což pak za odměnu získáte zdarma výroční turistickou vizitku, pamětní list či odznak. Více informací o způsobu plnění a přehled akcí najdete v záložce "Výročí 35 let odboru".

Jaroslav Danzer

P. Jaroslav Danzer byl zakládajícím členem našeho odboru a jeho dlouholetým předsedou. Dne 5. února 2017 byl uveden do Síně slávy české turistiky Plzeňského kraje. Více informací o něm naleznete v záložce "O nás"/ Jaroslav Danzer .

pozvánka na "Bludníček" 27.5.2017

Dovolujeme si Vás pozvat na náš již tradiční pochod na jižním Plzeňsku "Bludníček". Je pořádán našimi členy z Blovic a jedná se o letní variantu pochodu "Zimní Bludníček", který je pořádaný v zimě. Pochod se bude konat v sobotu 27.5.2017, start je na nádraží ČD v Blovicích. Pochod opět nabízí řadu zajímavých tras v okolí Blovic v různých délkách. Přijďte se protáhnout a projít krásnou krajinou Blovicka. Výraznou podporu tomuto pochodu opět dodalo město Blovice a Muzeum jižního Plzeňska. Více informací v přiloženém letáčku. Těšíme se na Vás.