AKTUALITY

KČT, odbor Bolevec Plzeň slaví v roce 2022 40 let od svého Založení

Klub českých turistů, odbor Bolevec Plzeň v roce 2022 slaví 40 let a u této příležitosti vydává záznamník ČTYŘICÁTNÍK. Pokud budete chtít tento záznamník plnit, bude Vaším úkolem zúčastnit se co nejvíce námi organizovaných pochodů v průběhu roku 2022 a nechat si v cíli těchto pochodů speciálním razítkem potvrdit účast do záznamníku. podmínky plnění a další informace viz záložka "Výročí 40 let odboru".

Pozvánka na pochod "28 km na rozhlednu Chlum" 28.10.2022

Vážení příznivci turistiky, dovolujeme si Vás pozvat již po deváté na Plzeňské oslavy vzniku republiky a to opět speciálním pochodem "28 kilometrů na rozhlednu Chlum" a možností navštívit rozhlednu Chlum za zvláštní vstupné 28 Kč. Akce se bude konat v pátek 28.10.2022. Na rozhledně je povinná kontrola a cíl akce je v restauraci "U Soptíka" v Bukovci. Více informací v přiložených propozicích. Neseďte doma a pokud Vás nezaujmou jiné akce, přijďte se projít k nám nahoru na rozhlednu.

 

 

         

DRUHÁ VERZE VIZITKY BOLEVEČTÍ BRODIČI

Po úspěchu a vyprodání první verze této netradiční vizitky jsme se rozhodli udělat vizitku novou, tentokráte s "brodičí" při pohledu z čela:). Vizitka bude k dostání na našich akcích.

VIZITKA BOLEVEC NA CESTÁCH

Vzhledem k našim častým výjezdům za různými významnými akcemi, jsme se rozhodli vydat specielní vizitku, připomínající tyto naše cesty. Vizitka bude k dostání na našich akcích.