AKTUALITY

pozvánka na VYCHÁZKU LETNÍ SPECIÁL 2.8.2020

Vážení příznivci turistiky, dovolujeme si Vás pozvat na jubilejní 20. ročník naši tradiční speciální vycházky "Letní speciál aneb do hospody s umytýma nohama". Vycházka se koná v neděli 2.srpna 2020 a je standardně spojena s broděním řeky Střely. Jste srdečně zváni. Na akci doporučujeme vzít si sebou starší obuv či pantofle k vodě kvůli brodění řeky, aby Vás kameny tolik netlačili do nohou:).

Vzhledem k dlouhodobé výluce na trati Plzeň - Žihle bude tento rok cíl přesunut přímo do Mladotic, kvůli snazší dopravě z cíle.

Přijďte se projít a udělat něco pro své zdraví. Těšíme se na Vás. Více informací v přiložených propozicích.

    přes krkavec do Plzně (20.6.2020) a Kolem Starého Plzence (21.6.2020).

Děkujeme za účast na turistickém víkendu na Plzeňsku. Na Akci Přes Krkavec do Plzně přišlo 60 turistů a na akci Kolem Starého Plzence přišlo 159 turistů. Zejména u pochodu Kolem Starého Plzence jsme takovou účast ani nečekali.

DRUHÁ VERZE VIZITKY BOLEVEČTÍ BRODIČI

Po úspěchu a vyprodání první verze této netradiční vizitky jsme se rozhodli udělat vizitku novou, tentokráte s "brodičí" při pohledu z čela:). Vizitka bude k dostání na našich akcích.

VIZITKA BOLEVEC NA CESTÁCH

Vzhledem k našim častým výjezdům za různými významnými akcemi, jsme se rozhodli vydat specielní vizitku, připomínající tyto naše cesty. Vizitka bude k dostání na našich akcích.