AKTUALITY

POZVÁNKA NA APRÍLOVOU NOČNÍ DVACÍTKU 26.4.2019

Vážení příznivci turistiky, dovolujeme si Vás pozvat na náš další tradiční plzeňský pochod "Aprílová noční dvacítka," který se koná 26.4.2019 a bude to již 32. ročník. Pochod bude mít opět dva starty. Plzeňský start je na ranči Šídlovák u Šídlovského rybníku (pod konečnou tramvaje č. 4 v Plzni na Košutce), senecký start je na obecním úřadě Zruč-Senec. Záštitu nad pochodem převzal místostarosta obce Zruč-Senec p. Vojtěch Mařík.

Přijďte se protáhnout a "pobloudit" noční krajinou kolem Plzně. Opět se můžete těšit na odrazky s logem pochodu. Ke zdolání pochodu doporučujeme kvalitní, ale hlavně funkční baterku. Nezapomeňte také na novelu zákona o pozemních komunikacích, kdy je chodec povinen mít na sobě reflexní prvky při pohybu mimo osvětlené komunikace. Více informací o pochodu v přiložených propozicích. Těšíme se na Vás.

DRUHÁ VERZE VIZITKY BOLEVEČTÍ BRODIČI

Po úspěchu a vyprodání první verze této netradiční vizitky jsme se rozhodli udělat vizitku novou, tentokráte s "brodičí" při pohledu z čela:). Vizitka bude k dostání na našich akcích.

NOVÁ VIZITKA BOLEVEC NA CESTÁCH

Vzhledem k našim častým výjezdům za různými významnými akcemi, jsme se rozhodli vydat specielní vizitku, připomínající tyto naše cesty. Vizitka bude k dostání na našich akcích.